понеділок, 29 липня 2013 р.

У Житомирі тестували на ВГС та збирали підписи до Президента

Вчора , 28.07.2013 року , в рамках Всеукраїнської акції до Дня боротьби з гепатитом С, в місті Житомирі пройшла акція, яку проводила ГО«Перспектива». Під час акції пересічні громадяни мали змогу безкоштовно та анонімно пройти швидке скрінінг-тестування на гепатити В та С. До проведення акції залучені соціальні працівники та 12 волонтерів організації , які розповсюджували інформаційні матеріали за тематикою гепатиту С та збирали підписи на підтримку листів до Президента України та губернатора Житомирської області Рижука С.М.

За результатами тестування було виявлено 2 первинних хворих на гепатит С. Цим людям була надана консультація та направлення до лікаря – інфекціоніста для подальшої діагностики та лікування.
Дякуючи підтримці пересічних громадян, волонтери ГО «Перспектива» зібрали більше 250 підписів на підтримку відкритого листа до Президента України щодо необхідності системного вирішення проблеми неконтрольованого поширення вірусного гепатиту С в Україні та листа до губернатора Житомирської області щодо створення регіональної програми по боротьбі з епідемією гепатиту С.
Приємно вразило бажання та готовність громадян тестуватись на гепатити В та С і щира підтримка наших вимог, викладених у листах. Люди підходили та пропонували свою допомогу у зборі підписів, розповсюдженні інформматеріалів, цікавились станом речей відносно епідемії, за що ми всі їм щиро вдячні. 

Керівник адвокаційного напрямку ГО «Перспектива» Боровий Ю.О.

Немає коментарів:

Дописати коментар