понеділок, 29 липня 2013 р.

«С» – наша спільна справа в боротьбі за життя Людини

У межах всеукраїнської акції «Переможемо С», присвяченої відзначенню Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами, в м. Львові відбулась акція ««С» – наша спільна справа в боротьбі за життя Людини».

Вже кілька років поспіль міжнародні, всеукраїнські та місцеві громадські організації, сферою інтересу яких є охорона здоров’я, співпрацюють як між собою, так і з органами влади з метою підвищення обізнаності населення України щодо поширення, симптомів, методів діагностики та лікування гепатиту С. Акція «С – наша спільна справа в боротьбі за життя Людини» - одне з втілень такої співпраці.Організаторами акції є ЛОБФ «Медицина і право», Управління охорони здоров’я Львівської міської ради, спільно з ВГО «Фундація медичного права та біоетики України, БФ «САЛЮС» за підтримки програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» і МБФ «Міжнародний альянс з ВІЛ/СНІД в Україні.


28 липня 2013 року громадські активісти провели танцювальний флеш-моб, спрямований на привернення уваги до проблем боротьби з вірусними гепатитами, а також загальне інформування про захворювання за допомогою інформаційних матеріалів.


У цей день кожен охочий міг пройти діагностику за допомогою швидких тестів на гепатити В і С, завітавши на площу Ринок біля будівлі Львівської міської ради, де працювала мобільна амбулаторія БФ «САЛЮС».


Для всеохоплюючого інформування населення, 25 липня 2013 р. у Львівській міській раді, було проведено прес-конференцію із залученням ЗМІ, у межах якої, провідні регіональні експерти обговорили стан та проблеми боротьби з епідемією гепатиту С. У прес-конференції брали участь 14 журналістів та 4 телеканали, які представляли національні та регіональні ЗМІ.


Паралельно, одним із основних національних веб-ресурсів у галузі захисту прав людини у сфері охорони здоров’я http://healthrights.org.ua/ було проведено інтерактивне соціологічне опитування з метою додаткового інформування і з’ясування рівня поінформованості веб-активної групи населення щодо проблем боротьби з вірусними гепатитами. Протягом тижня, що передував Всесвітньому дню боротьби з вірусними гепатитами, за допомогою інтерактивного опитування з’ясовувалась думка відвідувачів сайту щодо ключових аспектів боротьби з гепатитами. Сьогодні, за попередніми результатами опитування, рівень поінформованості вказаної соціологічної групи становить, у відносних показниках, 33 %. Вказані результати дають підстави твердити про необхідність подальшого всеохоплюючого інформування населення щодо проблематики протидії вірусним гепатитам, зокрема гепатиту С.


Ще одним кроком акції, з метою доступу до інформації щодо розповсюдження, симптомів, методів діагностики та лікування вірусних гепатитів, а також захисту прав людини у сфері охорони здоров’я серед мешканців і гостей м. Львова, було проведення широкої інформаційно-просвітницької кампанії з використанням тематичних брошур, листівок, постерів та рекламних щитів.


ЛОБФ «Медицина і право» у співпраці з ГО «Медична правда» забезпечили розміщення білбордів також і в Одеській області.


Окрім того, в межах акції було акцентовано увагу на необхідності прийняття національної і регіональної соціальних програм профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів, аби доступність лікування була не міфом, а реальністю. У цьому контексті активно збираються підписи під відкритими листами до Президента України та губернатора області, що є «голосом людей», свідченням численних проблем, якими пронизана ця сфера, і пошуку рятівного кола в особі очільників держави та області.

З повагою, 
команда ЛОБФ "Медицина і право"

1 коментар:

  1. Я ніколи не думав, що буду мати право на отримання позики, яку мені надали співробітник Педро та його кредитна компанія, яка була дуже гладкою та прозорою в кожній розмові, яку ми проводимо під час процесу позики, я ще раз подякую йому та його кредитній організації за роботу молодець, запропонувавши мені позику в розмірі 22 мільйони євро з низькою ставкою 2 річних доходів, вони є справжньою компанією з реєстром позик на простих умовах. зв’яжіться з кредитною компанією через pedroloanss@gmail.com WhatsApp: + 1-8632310632.

    ВідповістиВидалити